Sveikata, sveika mityba ir gyvensena
Paieškos rezultatai:

  Adblock reklamos blokavimas

  Prašome, išjungti reklamos blokavimą savo naršyklėje ir perkrauti šį puslapį.

  Perkrauti puslapį

  Dienos horoskopai - 2024-02-23

  • Avinas
   Avinas
   03.21 - 04.20
   Netikėtas įvykis privers į daug ką pažvelgti visai kitomis akimis, tad staiga tapsite žymiai supratingesnis ir pakantesnis kitiems žmonėms. Nesibaiminkite ir nesigėdykite staiga pratrūkusių emocijų. Jos išgrynins širdį ir palengvins sielą.
  • Jautis
   Jautis
   04.21 - 05.21
   Galite ir privalote padaryti viską, kas jums svarbu ir kam jau pakankamai ilgai ruošėtės. Šalin abejones ir emocijas. Pagalbos iš nieko nesitikėkite, o ir pats nesisiūlykite. Turite pakankamai savų rūpesčių.
  • Dvyniai
   Dvyniai
   05.22 - 06.21
   Šiandien jūsų ausis pasieks negirdėta laimės formulė. Tik jūsų valia - tikėti ar netikėti tuo. Iki Kalėdų liko nedaug, gal tai burtai? Apskritai, jei susidursite šiandien su kuo nors įdomiu, vadinasi, sėkmė pati beldžiasi į jūsų duris.
  • Vėžys
   Vėžys
   06.22 - 07.22
   Nesutrikite papuolęs į keblią situaciją (o jos veikiausiai šiandien neišvengsite). Neturėtumėte bijoti, kad kompromisas privers išduoti savo įsitikinimus. Turėsite progos ir laiko atskirti pelus nuo grūdų.
  • Liūtas
   Liūtas
   07.23 - 08.23
   Šiandien pagaliau susitvarkysite tokius svarbius jums dokumentus. Atsargiai - jūsų partneris veikiausiai slapukauja, turi savo asmeninių slaptų planų, kurių tikrai nenorėtų jums atskleisti. Tai nebūtinai pikti kėslai, bet dėl visa ko nepraraskite budrumo.
  • Mergelė
   Mergelė
   08.24 - 09.23
   Yra daug dalykų, kuriais galėtumėte ir turėtumėte šiandien užsiimti. Bet tai neturėtų būti darbai, reikalaujantys didelės jėgų koncentracijos ar susikaupimo. Maloniausia bus bendrauti su kiek vėjavaikiškais ir pakvaišusiais žmonėmis.
  • Svarstyklės
   Svarstyklės
   09.24 - 10.23
   Būdamas subtilaus skonio, jūs puikiai žinote, kaip galėtumėte nudžiuginti savo partnerį. Pats laikas pradėti ieškoti tinkamos dovanos. Bendraukite su žmonėmis, žinančiais, kaip patekti ten, kur jūs dar niekada nebuvote.
  • Skorpionas
   Skorpionas
   10.24 - 11.22
   Naudodamas pernelyg didelio kalibro ginklus, sugriausite iki pamatų ir tai, kas brangu ne tik jūsų priešui, bet ir jums pačiam. Sena žaizda sunkiai gyja, ir širdis nenori atleisti, bet prisipažinkite bent pats sau, kad įgijote tikrai naudingos patirties.
  • Šaulys
   Šaulys
   11.23 - 12.22
   Jūs tikitės staigmenos? Pažvelkite į kalendorių - gal tai artėjančių švenčių nuotaikos, o gal - palankaus planetų išsidėstymo įtaka? Komplimentas nepažįstamajam(-ai) gali padaryti stebuklą.
  • Ožiaragis
   Ožiaragis
   12.23 - 01.20
   Staigus progresas privers jus į dalykus, kuriems iki šiol skyrėte mažai dėmesio, pažiūrėti rimčiau. Tikriausiai susidursite su naujomis technologijomis. Pagalvokite, kaip galėtumėte jas pritaikyti savo kasdieniams reikalams.
  • Vandenis
   Vandenis
   01.21 - 02.19
   Dalykai, kurie jums šiandien atrodo patys svarbiausi, iš tiesų tėra dūmų uždanga, slepianti tikrąją dalykų esmę. Nesiduokite apgaunamas klastingų kolegų ar tiesiog nelemtai susiklosčiusių aplinkybių. Šiandien verčiau nedaryti nieko, nei padaryti klaidą.
  • Žuvys
   Žuvys
   02.20 - 03.20
   Savo žodžiais ir poelgiais padarysite didelį įspūdį iš toli atvykusiems svečiams. Galite imtis didelių darbų (bent jau parodyti iniciatyvą - tai tikrai), sėkmė turėtų būti jūsų pusėje. Jūsų pozicijos kur kas tvirtesnės nei pats manote.