Sveikata, sveika mityba ir gyvensena
Paieškos rezultatai:

  Adblock reklamos blokavimas

  Prašome, išjungti reklamos blokavimą savo naršyklėje ir perkrauti šį puslapį.

  Perkrauti puslapį
  Straipsniai, moksliniai tyrimai ir naujienos apie sveikatą

  75 dienų sunkūs iššūkiai išsiuntė jauną TikTok naudojusią merginą į ligoninę

  Naujausia virusinė tendencija "75 Hard" - tai 75 dienų iššūkis, kurio metu reikia du kartus per dieną sportuoti, laikytis tam tikros dietos ir išgerti didelį kiekį vandens per dieną. Rezultatai lėmė, kad dėl apsinuodijimo vandeniu "TikTokeris" atsidūrė ligoninėje.

  Priešingai nei manoma, vandens galima suvartoti per daug. Michelle Fairburn, pasijutusi blogai dėl per didelio vandens kiekio, tai sužinojo labai skaudžiai.

  Apsinuodijimas vandeniu gali būti mirtinas, tačiau tai nutinka kraštutiniais atvejais. Žmonės gali apsinuodyti vandeniu, jei per trumpą laiką išgėrė nuo trijų iki keturių litrų vandens. Simptomai: galvos skausmas, raumenų spazmai ir mėšlungis.

  Dvyliktą dalyvavimo iššūkyje dieną Fairburn nesijautė gerai ir kelis kartus pabudo vidury nakties, ją pykino, buvo silpna, ji ne kartą naudojosi tualetu.

  Daugelis kritikavo "75 Hard Challenge", kuris "TikTok" tinkle turi 1,2 mlrd. peržiūrų, sakydami, kad jis skatina nesveikus įpročius, o ne gerina sveikatą. Be greito vandens suvartojimo, jis nesuteikia dalyviams jokios galimybės įsiklausyti į savo organizmo reakciją.

  Iššūkio dietą galite pasirinkti patys, tačiau į ją negali būti įtrauktas alkoholis ar maistas, nesusijęs su pasirinkta dieta. Dalyviai turi atlikti dvi 45 minučių trukmės treniruotes, iš kurių viena kasdien turi būti lauke.

  Galiausiai Fairburn savo "TikTok" paskyroje paskelbė, kad gydytojas jai pasakė, jog dėl intensyvaus vandens vartojimo jai labai trūksta natrio. Gydytojai patarė jai gerti mažiau nei pusę litro vandens per dieną, kol ji atsigaus.

  Fairburn savo sekėjams vaizdo įraše sako: "Visada klausykite savo kūno. Šie iššūkiai skirti ne visiems ir nežiūrėkite į tai pernelyg rimtai. Ir pasukite, kai reikia pasukti, sustokite, kai reikia sustoti".

  Sekite mus Facebook'e:

  Straipsnių paieškos žymos:

  dienų

  sunkūs

  iššūkiai

  išsiuntė

  jauną

  tiktok

  naudojusią

  merginą

  ligoninę