Sveikata, sveika mityba ir gyvensena
Paieškos rezultatai:

  Adblock reklamos blokavimas

  Prašome, išjungti reklamos blokavimą savo naršyklėje ir perkrauti šį puslapį.

  Perkrauti puslapį
  Straipsniai, moksliniai tyrimai, naujienos apie mitybą ir dietas

  Ar žinojote, kad Pekano riešutai turi tiek daug naudos sveikatai?

  Pekanai - vieninteliai Amerikoje augantys riešutai, kurių daugiau kaip 80 % auginama Jungtinėse Amerikos Valstijose, turi daug sveikatai naudingų savybių. Šie skanūs riešutai yra labai maistingi ir gali pagerinti jūsų bendrą savijautą keliais būdais.

   

  Pekanai - vieninteliai Amerikoje augantys riešutai

   

  Vienas iš išskirtinių pekano riešutų privalumų sveikatai yra didelis kiekis mononesočiųjų riebalų, kurie puikiai veikia širdies sveikatą. Tyrimai parodė, kad pekano riešutų įtraukimas į mitybą gali pagerinti cholesterolio kiekį, sumažinti uždegimą ir širdies ligų riziką. Pekano riešutuose esantys mononesotieji riebalai padeda palaikyti sveiką lipidų profilį kraujyje ir prisideda prie sveikesnės širdies ir kraujagyslių sistemos.

  Pekaniniai riešutai ne tik gerina širdies sveikatą, bet ir palaiko žarnyno sveikatą. Pekano riešutuose esančios skaidulos veikia kaip prebiotikas, maitinantis naudingąsias žarnyno bakterijas. Dėl to virškinimo sistema tampa sveikesnė ir padeda išvengti tokių problemų, kaip vidurių užkietėjimas. Dėl skaidulų pekano riešutai lėtai virškinami, todėl energijos kiekis juose nekyla ir nenukrinta, todėl jie yra puikus pasirinkimas siekiant palaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje ir palaikyti medžiagų apykaitos sveikatą.
  Be to, pekano riešutai yra gausus vitaminų šaltinis. Juose yra tokių svarbių maistinių medžiagų kaip cinkas, tiaminas ir vitaminas E, kurie atlieka svarbų vaidmenį palaikant stiprią imuninę sistemą. Ypač vitaminas E yra stiprus antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos ir prisidedantis prie bendros imuninės sistemos sveikatos.

  Pekano riešutų įtraukimas į savo mitybą yra ne tik skanus, bet ir išmintingas pasirinkimas sveikatai. Pekaniniai riešutai yra naudingi sveikatai, nes gali būti vartojami kaip užkandis, dedami į salotas ar į įvairius receptus. Pekano riešutai - nuo širdies sveikatos palaikymo ir cholesterolio kiekio gerinimo iki virškinimo gerinimo, energijos lygio stabilizavimo ir imuninės sistemos stiprinimo - yra daugybė priežasčių, kodėl verta juos įtraukti į savo mitybos racioną.

  Taigi, kai kitą kartą ieškosite sveiko ir aromatingo užkandžio, griebkite saują pekano riešutų ir mėgaukitės jų teikiama nauda.

  Sekite mus Facebook'e:

  Straipsnių paieškos žymos:

  žinojote

  pekano

  riešutai

  naudos

  sveikatai