Sveikata, sveika mityba ir gyvensena
Paieškos rezultatai:

  Adblock reklamos blokavimas

  Prašome, išjungti reklamos blokavimą savo naršyklėje ir perkrauti šį puslapį.

  Perkrauti puslapį
  Straipsniai, moksliniai tyrimai, naujienos apie mitybą ir dietas

  Sužinoję, kaip gaminamos krabų lazdelės, žmonės jų atsisako. Kas yra krabų lazdelės ir kaip jos gaminamos

  Kartkartėmis internete žmonės atranda ką nors apie maistą, ką, manėte, visi jau žinojo. Ei, juk visi mokomės, tiesa? Šį kartą dėmesio centre atsidūrė mūsų visų žinomos krabų lazdelė.

  Paskelbtame vaizdo įraše parodytas Tailando fabrike vykstantis procesas. Krabų lazdelės, arba "jūros gėrybių lazdelės", arba kartais "krabų skonio žuvies lazdelės", gaminamos iš baltosios žuvies (dažnai polockų), sumaltos į pastą, vadinamą surimi.

   

  Aromatinga pasta, kuri žmonėms atrodo nepatraukli neperdirbta, Japonijoje jau maždaug 900 metų yra delikatesas. "YouTube" kanalo "Food Kingdom" vaizdo įraše parodyta šiek tiek pilkos spalvos masė nudažoma balta ir raudona spalvomis ir formuojama į mums pažįstamas ir mėgstamas nulupamas lazdeles.

   

   

  Žmonės, kaip įprasta, nelabai nori žinoti, kaip gaminamas jų maistas. Kad daugiau sužinotume apie krabų lazdeles pateikiame keletą klausimų ir atsakymų:

   

  Iš ko gaminamos krabų lazdelės? Ar jose yra krabų mėsos?

  Krabų lazdelės dažnai gaminamos kaip krabų imitacijos mėsa. Dažniausiai krabų imitacijoje slepiama žuvis yra Pollock, skumbrė, menkė ir kitos įprastos žuvų rūšys. Vienintelis ingredientas, kurio nerasite krabų imitacijoje? Krabų!

   

  Kodėl krabų lazdelėse nenaudojama krabų mėsa?

  Paprasčiausias atsakymas: dėl kainos. Krabų imitacija buvo sukurta kaip nebrangi brangios krabų mėsos alternatyva. Net perdirbta krabų mėsa gali būti brangi. Todėl didžiausias krabų imitacijos skirtumas yra kaina.

   

  Iš ko pagamintos krabų lazdelės?

  Nors tai gali būti ne visiems netikėta, didžioji dauguma krabų lazdelių paprastai nėra gaminamos iš tikrų krabų. Vietoj to, imigracijos krabų mėsa dažniausiai gaminama iš krakmolo ir susmulkintų baltosios žuvies likučių. Raudona spalva yra tik raudoni maistiniai dažai.

   

  Ar veganai gali valgyti krabų lazdeles?

  Nors krabų mėsos imitacija nėra krabas, ji taip pat nėra veganiška. Raudonųjų ir baltųjų krabų lazdelės japoniškai vadinamos "surimi", o tai maždaug reiškia "malta mėsa". Surimi yra sudarytas iš baltųjų žuvų ir kitų žuvų kūno dalių, kurios sumalamos į tam tikrą pastą.

  Sekite mus Facebook'e:

  Straipsnių paieškos žymos:

  sužinoję

  gaminamos

  krabų

  lazdelės

  žmonės

  atsisako